fb icon Select a service
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
0
Close

What service are you interested in?

Select the service you are interested in from the drop-down list and leave your contact information. The manager will contact you shortly.

Рекрутмент

(ua) Знайти Java Team Lead в новий no-name проект за 3 дні – можливо!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.

Difficulties

(ua) Долучити кваліфікованих IT кадрів у компанію, яка була не відома для ринку праці України, дійсно складно.
На додачу, часта відсутність керівника проекту в країні не давала змогу швидко отримати зворотній зв’язок.
Нам потрібно було терміново знайти самостійного Team Lead, здатного приймати відповідальні рішення, самостійно формувати команду проекту та розумно розподіляти завдання між її членами. Ну і звичайно кандидат мав бути технічно грамотним та здатним самостійно писати код.

Our actions

(ua) Не втрачаючи час на публікації вакансій та довгі очікування на відгуки, в перші ж години роботи над проектом, ми підготували перелік можливих питань і заперечень кандидатів та приступили до активного пошуку необхідних кадрів.

(ua) За перші 2 дні роботи ми опрацювали більш ніж 500 необхідних фахівців, і поспілкувалися більш докладно із 183 Team Leads.

Result

(ua) Вже на 3-й день роботи нами було знайдено та надано на розгляд замовнику кандидата, який за результатами співбесіди підійшов на цю посаду.
Таким чином ми закрили задачу нашого замовника понад його очікування і зібрали молоду та ефективну IT команду для проекту, яка успішно працює і сьогодні.

Contact Us