fb icon Обрати послугу
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
0
Закрити

Яка послуга вас цікавить?

Оберіть з випадаючого списку послугу, яка вас цікавить та залиште свої контактні дані. Менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.

Директор департаменту по роботі з корпоративними клієнтами (Київ)

Директор департаменту по роботі з корпоративними клієнтами (Київ)

Для нашого клієнта, великого комерційного банку в Україні, ми шукаємо проактивного та успішного Директора департаменту по роботі з юридичними та корпоративними клієнтами.

Це новий департамент Дирекції VIP корпоративного бізнесу та Private Banking. Пряме підпорядкування одному із заступників Голови правління банку.

Для кого ця вакансія?

Ця вакансія – прекрасна можливість кар’єрного зростання для амбітних Провідних Персональних менеджерів, які вже «переросли» свою посаду на теперішньому місці, але не мають змоги найближчим часом проявити себе у поточного роботодавця.

Що очікується від кандидату?

Основна задача нового Директора – залучити новий портфель клієнтів, сформувати свою команду та розвивати новий бізнес-напрям у банку. Клієнти – компанії, холдінги, корпорації з річним оборотом більше 300 млн. грн.

Компанія дає змогу:
  • Проявити себе, завдяки своїм ініціативам та пропозиціям по покращенню роботи банку;
  • Стабільно та прозоро заробляти – є фіксована повністю «біла» зарплатня, яка відповідає ринковим показникам;
  • Заробляти додатково відповідно до результатів своєї роботи за рахунок премій, розмір яких може складати 1-6 місячних окладів на рік;
  • Офіційне оформлення.
  • Робота в головному офісі банку у центрі Києва.
Розглядаємо фахівців:
  • які мають досвід роботи в залученні корпоративних клієнтів в банківському або фінансовому секторі, з обігом понад 300 млн. грн.
  • які вміють вести перемовини на високому рівні та розуміють специфіку роботи з великим портфелем клієнтів

Чекаємо на Ваші CV сюди або скриньку tatyana.tkalenko@rostgroup.com.ua  Ми з вами поспілкуємось, проведемо співбесіду, та вигідно презентуємо ваш досвід і досягнення роботодавцю. Контактна особа: Тетяна Ткаленко

 

shoes image

Заповніть
форму

Бажаєте знайти роботу, але не знайшли необхідну вакансію, яка відповідає вашим професійним навичкам? Напишіть нам і ми підберемо вакансію або запропонуємо роботу у відповідності до резюме або навикам роботи.

FILE

Зворотній
зв'язок