fb icon Обрати послугу
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
0
Закрити

Яка послуга вас цікавить?

Оберіть з випадаючого списку послугу, яка вас цікавить та залиште свої контактні дані. Менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.

Менеджер по роботі з корпоративними клієнтами (Київ)

Менеджер по роботі з корпоративними клієнтами (Київ)

Найбільшому в Україні страховому брокеру потрібен менеджер по роботі з ключовими клієнтами – корпоративні продажі страхових послуг.

Компанія на ринку вже більше 15 років. Серед клієнтів – понад 180 представників великого бізнесу України, в т.ч. і представництва глобальних компаній. Компанія стабільна на ринку і гарантує своїм клієнтам 100% відшкодування коштів від страхової компанії в разі настання страхового випадку.

Необхідні навички

Попередній досвід роботи в страховому бізнесі не обов’язковий – в компанії є люди, готові вкладати час і сили в навчання новачків. Важливо інше:

  • Досвід корпоративних продажів / взаємодії з клієнтами будь-яких продуктів / послуг (НЕ страхування) від 1 року;
  • Вища економічна / технічна освіта;
  • Грамотна усна і письмова мова, уміння спілкуватися і підтримувати розмову на різні теми;
  • Уміння орієнтуватися і не губитися в незрозумілих / стресових ситуаціях (стресостійкість, впевненість в собі);
  • Наявність особистих або професійних досягнень в минулому (спортивні досягнення, досягнення в навчанні, роботі, підтверджені нагородами, рейтингами і ін.);
  • Високий ступінь життєвої самостійності і прагнення до особистісного зростання і розвитку.
Буде плюсом

Досвід в пошуку і залучення до співпраці нових великих корпоративних клієнтів і взаємодія з поточними. Уміння аналізувати ринок, ініціювати перший контакт з представниками великих компаній, з’ясовувати можливі проблеми, проводити переговори, в тому числі з ТОП-менеджерами, і пропонувати відповідні рішення.

Компанія пропонує:

 

  • Адекватне керівництво, готове навчати і допомагати професійно зростати ;
  • Наявність достатньої для нормального життя ставки і премій за зроблені угоди, які можуть забезпечити фінансово вільне життя;
  • Приязна, відкрита, підтримуюча атмосфера в колективі.
  • Зарплатня: 15-20 000 грн. ставка + квартальний бонус.

Додатково:  Компанія забезпечує розширення кругозору своїх співробітників, організовуючи освітні вечори для співробітників, партнерів і клієнтів на найрізноманітніші теми. При виникненні критичних життєвих ситуацій співробітники компанії можуть розраховувати на те, що їм, їхнім родичам і близьким людям компанією буде надана допомога – матеріальна, юридична, фізична або консультативна. Це прописано в Соціальних стандартах компанії, яких неухильно дотримується керівництво компанії.

Обов'язки:

Завдання менеджера – пошук і залучення до співпраці нових великих корпоративних клієнтів і взаємодія з поточними. Для цього необхідно аналізувати ринок, ініціювати перший контакт з представниками великих компаній, з’ясовувати можливі проблеми, проводити переговори, в тому числі з ТОП-менеджерами, і пропонувати відповідні рішення.

Якщо ви маєте вказаний досвід та компетенції і бажаєте отримати роботу у людяній компанії – надсилайте своє резюме на адресу Tatyana.Tkalenko@rostgroup.com.ua або за формою зворотного в’язку. Всі Ваші питання можна задати за даним номером телефону: +38 (050) 337 60 44 Контактна особа: Тетяна Ткаленко

shoes image

Заповніть
форму

Бажаєте знайти роботу, але не знайшли необхідну вакансію, яка відповідає вашим професійним навичкам? Напишіть нам і ми підберемо вакансію або запропонуємо роботу у відповідності до резюме або навикам роботи.

FILE

Зворотній
зв'язок