fb icon Обрати послугу
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
0
Закрити

Яка послуга вас цікавить?

Оберіть з випадаючого списку послугу, яка вас цікавить та залиште свої контактні дані. Менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.

Менеджер по роботі з клієнтами для страхового брокера (Київ)

Менеджер по роботі з клієнтами для страхового брокера (Київ)

Найбільшому в Україні страховому брокеру потрібен менеджер по роботі з ключовими клієнтами (корпоративні продажі).

Компанія на ринку вже більше 15 років. Серед клієнтів – понад 180 представників великого бізнесу України, в т. ч. і представництва глобальних компаній. Компанія гарантує своїм клієнтам 100% відшкодування коштів від страхової компанії в разі настання страхового випадку.

Що треба робити?

Завдання менеджера – пошук і залучення до співпраці нових великих корпоративних клієнтів і взаємодія з поточними. Для цього необхідно аналізувати ринок, ініціювати перший контакт з представниками великих компаній, з’ясовувати можливі проблеми, проводити переговори, в тому числі з ТОП-менеджерами, і пропонувати відповідні рішення.

Що очікують?

Попередній досвід роботи в страховому бізнесі не обов’язковий – в компанії є люди, готові вкладати час і сили в навчання новачків.

Важливе інше:
 • досвід корпоративних продажів / взаємодії з клієнтами будь-яких продуктів / послуг (НЕ страхування) від 1 року
 • вища економічна / технічна освіта
 • грамотна усна і письмова мова, уміння спілкуватися і підтримувати розмову на різні теми
 • вміння орієнтуватися і не губитися в незрозумілих / стресових ситуаціях (стресостійкість, впевненість в собі) наявність особистих чи професійних досягнень в минулому (спортивні досягнення, досягнення в навчанні, роботі, підтверджені нагородами, рейтингами та ін.) високий ступінь життєвої самостійності і прагнення до особистісного зростання і розвитку.
У компанії ви придбаєте:
 • Адекватне керівництво, готове навчати і виховувати “акул корпоративного бізнесу”
 • Наявність достатньої для нормального життя ставки і премій за зроблені угоди, які можуть забезпечити фінансово вільне життя
 • Доброзичлива, відкрита, підтримуюча атмосфера в колективі. У чомусь, навіть домашня (незважаючи на регламентовану сферу корпоративного страхування, в компанії можна ходити по офісу в кімнатних капцях)
 • Компанія забезпечує розширення кругозору своїх співробітників, організовуючи освітні вечори для співробітників, партнерів і клієнтів на найрізноманітніші теми.
 • При виникненні критичних життєвих ситуацій співробітники компанії можуть розраховувати на те, що їм, їхнім родичам і близьким компанією буде надана допомога – матеріальна, юридична, фізична або консультативна. Це прописано в Соціальних стандартах компанії, яких неухильно дотримуються керівники.
 • І ще дуже багато позитивних моментів, про які довго писати.
 • Зарплатня: 15 000 – 20 000 грн. ставка + квартальний бонус.
Чекаємо ваші резюме

Якщо ви маєте вказаний досвід та компетенції і бажаєте отримати роботу у людяній компанії – надсилайте своє резюме на адресу tatyana.tkalenko@rostgroup.com.ua або телефонуйте +380 50 337 60 44. Контактна особа: Тетяна

shoes image

Заповніть
форму

Бажаєте знайти роботу, але не знайшли необхідну вакансію, яка відповідає вашим професійним навичкам? Напишіть нам і ми підберемо вакансію або запропонуємо роботу у відповідності до резюме або навикам роботи.

FILE

Зворотній
зв'язок