Замовити послугу
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
0
Закрити

Яка послуга вас цікавить ?

Оберіть з випадаючого списку послугу, яка вас цікавить та залиште свої контактні дані. Менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.

  Історія

  Група компанії Rost веде свою діяльність з 1998 року.
  Від початку і до сьогодні, наша місія - забезпечувати здоровий образ вашого бізнесу.
  За цей час ми заслужили довіру багатьох національних і міжнародних компаній.

  1998

  Початок діяльності з надання послуг аутсорсінгу в сфері маркетингових технологій

  2002

  Розвиток напряму аутсорсінгу на фармацевтичному ринку

  2006

  Розвиток напрямків аутстафінгу, ексклюзивної дистрибуції та промоції

  2012

  Група компаній Рост об'єднує під єдиним брендом основні напрямки і стає членом Європейської Бізнес Асоціації

  2015

  Розвиток надання послуги тимчасового персоналу для роздрібних магазинів і мереж

  2017

  Релокацію великої кількості персоналу

  2019

  Відкриття першого офісу в центральній Європі

  laces image

  Команда

  Штат ROST GROUP нараховує більше 50 висококваліфікованих спеціалістів.
  Завдяки системному підходу, наші фахівці виконають будь-яку вашу задачу в управлінні кадровими рішеннями.

  Євгеній Дєлов line

  Євгеній Дєлов

  Директор Rost Group

  Більш ніж 20 річний досвід в управлінському і кадровому консалтингу, в реалізації проектів з управління чисельності персоналу: - «Ми працюємо не з клієнтами, а партнерами, досягаючи разом більших результатів, ніж окремо, беручи непрофільні функції організації в своє управління, дозволяючи їм концентруватися на головному».

  Оксана Юр’єва line

  Оксана Юр’єва

  Заступник директора/менеджер з розвитку бізнесу в центральній Європі

  Інвестування та ведення бізнесу в іншій країні завжди ризик. Організація та отримання дозволів для іноземців, бухгалтерський облік, юридичні консультації - все це забезпечить вам наша послуга аутсорсинг іноземного підприємства.

  Анастасія Матвійчук line

  Анастасія Матвійчук

  Асистент відділу по роботі з ключовими клієнтами

  Ми пропонуємо лише ефективні рішення нашим партнерам, враховуючи всі фактори та специфіку їх роботи.

  Ганна Сахно line

  Ганна Сахно

  Менеджер по роботі з ключовими клієнтами

  Ефективність бізнесу – це здатність знаходити рішення для оптимізації. Один із інструментів економити десятки тисяч гривень на рік – це скористатися послугою виведення персоналу за штат.

  Юлія Хомова line

  Юлія Хомова

  Керівник відділу кадрів

  Більше 8 років роботи в кадрах. Понад 6 років на керівних посадах. Управління проектами з автоматизації кадрового документообігу.

  Вікторія Братченко line

  Вікторія Братченко

  Директор департаменту аутсорсингу розрахунку заробітної плати і бухгалтерського обліку

  Правильний розрахунок заробітної плати в значній мірі визначає якість відносин між співробітником і роботодавцем.

  В’ячеслав Анцут line

  В’ячеслав Анцут

  Керівник відділу охорони праці

  Вірно впроваджена системи охорони праці та налагоджена пожежна безпека на виробництві, дозволить працювати без страху зупинки виробництва та убереже ваш бізнес.

  Нам
  довіряють

  Ефективність наших кейсів в аутсорсингу кадрових рішень доведено та реалізовано більш ніж у 200 компаній.
  80% наших постійних партнерів – великі міжнародні компанії.
  Долучайтесь до лідерів ринку – станьте клієнтом Rost Group.

  aspen aspen
  british american tobacco british american tobacco
  comfy comfy
  dr reddy’s dr reddy’s
  gentherm gentherm
  gerard gerard
  jonson jonson jonson jonson
  kanebo kanebo
  leroy merlin leroy merlin
  metlife metlife
  mitsubishi mitsubishi
  nestle nestle
  valeant valeant
  varus varus
  метінфест метінфест
  logo Аліна Ковальова Директор з персоналу та соціальних питань «Метінвест Інжиніринг»

  У Компанії «Метінвест Інжиніринг» працюють фахівці з унікальними технічними та управлінськими компетенціями, аналогів яким як на ринку України, так і на Європейському вкрай мало. З огляду на це, у формуванні команди ми орієнтовані перш за все на якість персоналу, при чому це стосується не тільки до hard skiils, але і до soft.

  Потреба роботи з рекрутинговими компаніями виникла, коли штат компанії почав рости в геометричній прогресії, і пропускна здатність внутрішніх рекрутерів не могла забезпечити достатній потік кандидатів. Як і будь-яка велика компанія, ми вибираємо підрядника через тендер. Складна і витратна за часом процедура дозволяє вже на етапі конкурсу вибрати гідну компанію, співпраця з якою дасть більше переваг. Саме такою компанією з надання послуг підбору персоналу виявилася Rost Group. Ми співпрацюємо по вакансіях різного рівня, і готові рекомендувати тим, хто чекає якісного виконання своїх зобов'язань за обумовлені терміни.

  logo Сергій Прудкий Начальник відділу управління людськими ресурсами та координатор планування персоналу в Європі

  Вони розуміють сучасні тенденції і вимоги ринку та поважають міжнародні стандарти праці. За час співпраці з Рост Груп працівники цієї команди зробили так, що сьогодні маємо приємність їх називати партнерами. Швидко реагують і дають хороший результат, гнучкі, розуміють потреби і запити, знаходять баланс між деталями і водночас цінують час замовника.

  logo Дмитро Літвінов JHR BP NGP

  Компанія Rost Group - це справжній приклад компанії, що націлена на успіх та результат для свого клієнта.
  До Rost Group ми звернулися за допомогою з пошуку 200 кандидатів у трьох містах України. Не дивлячись на стислі терміни реалізації і критерії відбору, що оновлювалися, компанія Rost Group виправдала всі наші очікування та забезпечила підбір кваліфікованих кандидатів та продемонструвала гнучкість та готовність до співпраці. За результатами співпраці, ми вирішили розширити географію нашої співпраці до 16 міст і відібрали більш ніж 350 кандидатів.

  Виходячи з власного досвіду, із впевненістю можемо рекомендувати Rost Group як надійну команду професіоналів, орієнтованих на ефективне досягнення всіх потреб клієнта.

  Чи варто звертатися до кадрової агенції (кадрового агентства) для підбору персоналу чи найняти спритного HR спеціаліста?

  Це питання часто хвилює власників, рідко хвилює HR, не хвилює бухгалтерів та співробітників відділу кадрового діловодства, рідко хвилює генерального директора, а директора з виробництва, у традиційних випадках, можуть розводити руками і зітхати зі словами «працівник уже не той, навіть «на сдєльную оплату» не хочуть».
  Люди, які зіштовхнулися з питаннями щодо підбору персоналу в Україні, не з чуток знають про те, як важливо підібрати «хорошого» співробітника для компанії. Так щоб і не дорого, так щоб і працював довгий час, так щоб і не вступав у контраргументи, іноді щоб співробітник не показував амбіції кар’єрного зростання, але взагалі результат показував, і, щоб виглядав добре. Озвучити ці неформальні вимоги часто не можуть, стандартна заявка на заміну старого або підбір нового співробітника виглядає як «знайти швидко хорошого». Робити повну заявку на вакансію із зазначенням процесів не можуть, бо часто самі не розуміють своїх процесів. HR менеджери та кадровики, часто не розуміючи операційні та бізнес-процеси компанії, не розуміючи критерії «а хто ж це хороший», але розуміючи критерій «швидко», дзвонять по знайомим, знайомим знайомих, друзям, друзям сім’ї. Вакансію заповнюють. Співробітник починає непогано працювати. Вчити доводиться багато чому. Вчити не проблема, процеси не складні.
  Але грошей мало та нудно. Людина не хоче вчитися, не хоче працювати. А цікавіше кейс може виглядати наступним, коли потрібен «бізнес-девелопер» з метою «грошей заробити». Вакансію заповнюють.
  Співробітник непогано працює, начебто. Оцінити важко. Практично неможливо. Потрібно дзвонити, робити базу клієнтів, пайплайн, у процесі починаються нюанси. Без контролю нюансів та вникання в деталі людина губиться, засмучується та перестає бути залучена у роботу. Роботодавець засмучений. Начебто і «своя людина» і «людина хороша», за рекомендацією, друг знайомих чи сім’ї, а пожурити не можна, звільнити не можна, вчити особливо не хочеться, пояснювати як що робити теж не хочеться. “переведемо в інший відділ”. Як уникнути подібних та більшості інших варіантів з підбором персоналу?

  Варіант 1: найняти професійного HR директора та співробітника кадрового діловодства. Дорого, довго. Не всім підходить. Можливо, у вас маленьке підприємство і вам не потрібно 2-3 HR менеджера, а потрібно закрити 1-2-3 вакансії. Проблема знайти цього професійного HR директора. «Гастролерів» та коучів з підвішеним язиком, але відсутністю знання HR менеджменту та поведінки підприємства вистачає. Найчастіше компанії наймають «гастролерів», коучів чи «психологинь».

  Варіант 2: звернутися до кадрової агенції. Так, може бути дорого, залежно від посади та зарплати. Можливо не «на завтра», а термін закриття вакансії може становити 2-4 тижні. Але вам підберуть варіанти кандидатів, перевірять кандидатів на знання процесів згідно з посадою, перевірять рекомендації, відсіють свідомо невідповідних кандидатів, намагатимуться врахувати ваші неформальні побажання до психотипу, образу та іміджу кандидата – взагалі постараються для вашої компанії. Чому постараються? Бо якщо кадрове агентство не закриє вам вакансію за контрактом, то це для кадрового агентства означає збитки (час, зарплати персоналу). А якщо закриють погано, і кандидат звільниться, то знову кадровому агентству збитки (заміна, час персоналу, знову повернення на проект для закриття). Тому кадрова агенція дуже намагається закрити вакансію такими кандидатами, які працюватимуть довгий час, будуть максимально відповідати процесам у компанії, будуть (бажано) максимально підходити за різними неформальними ознаками для роботи в компанії.
  Якщо вам потрібно закрити багато вакансій, робота з кадровим агентством дозволить вам скоротити час на первинний відбір кандидатів. Якщо вам потрібно знайти або замінити співробітника на складну вакансію на яку ви вже 3-6 місяців друзів не можете поставити, то кадрове агентство знає професіоналів, серед яких точно знайдеться кілька кандидатів, яким не потрібно бути друзями, щоб виконувати процеси якісно.
  Якщо вам потрібно замінити співробітника, але HR сказати не можна, та й HR усередині компанії не розуміє, хто потрібен, то можна звернутися в агентство для конфіденційного пошуку професіонала.
  Якщо вам потрібно переманити професіонала з інших компаній, але ви не знаєте як це робити, та й дзвонити конкурентам теж не хочеться, то можна звернутися в агентство для конфіденційного хедхантінгу.
  Коротко підіб’ємо підсумки. Чи може кадрова агенція повністю замінити вашій компанії HR департамент?
  Ні. Вам потрібен 1 HR для внутрішньої роботи та як координатор для роботи з кадровим агентством. Бажано, щоб це був досвідчений HR. Кадрова агенція може вам такого HR менеджера підібрати та продовжити роботу з вашою компанією.
  Кадрове агентство може заощадити вашій компанії гроші при закритті великої кількості персоналу, потребі закриття специфічних вакансій, потребі закриття вакансій в інших містах і країнах.
  Кадрове агентство знімає з вашої компанії проблеми підбору кандидатів у стилях, описаних на початку статті, а саме проблеми пов’язані з наймом друзів, знайомих, «хороших людей», гастролерів, коучів.
  Рекомендуємо вам працювати з професійними провайдерами послуг із підбору персоналу. ROST GROUP – HR провайдер найкращий серед кадрових агенцій України.
  Бажаємо вашій компанії мати менше проблем із оцінкою та залученням персоналу.

  Стати
  клієнтом

  Ми завжди готові до нових звершень.
  Надішліть свій запит через форму зворотнього зв'язку.
  Отримайте кваліфіковану допомогу від спеціалістів Rost Group.

  shoes image

   Зворотній
   зв'язок