Замовити послугу
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
0
Закрити

Яка послуга вас цікавить ?

Оберіть з випадаючого списку послугу, яка вас цікавить та залиште свої контактні дані. Менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.

  Кадровий аутсорсинг

  Аутсорсинг кадрового діловодства – це ефективний інструмент, який дозволяє в режимі 24/7 в комплексі отримати передовий досвід профільної компанії, систему гнучкої взаємодії з персоналом та новітні технології обліку.

  Аутсорсинг кадрового діловодства гарантує клієнту:

  1. Якісне, швидке та в повному обсязі отримання усних та/або письмових консультацій та рекомендацій з варіантами вирішення проблеми;
  2. Незалежність від обставин, які можуть вплинути на якість послуг;
  3. Збільшення ефективності в управлінні;
  4. Зменшення витрат на забезпечення власної кадрової служби.

  До переліку послуг входять:

  1. формування та ведення облікових документів з особового складу (накази, особові справи, трудових книжок, журналів реєстрації, та ін.);
  2. формування та ведення штатного розпису;
  3. надання консультацій співробітникам та керівникам клієнта;
  4. формування та подання звітності з кадрів.

  Довірте свої кадрові питання професіоналам Rost Group і ви завжди будете впевнені, що всі задачі в сфері кадрового діловодства будуть вирішені оперативно та на високому рівні.

  Останні декілька років ми спостерігаємо значні та динамічні зміни трудового законодавства, які змушують керівників компаній витрачати багато часу на пошук кваліфікованих кадрів, які могли б оперативно аналізувати прийняті зміни та вирішувати складні питання. Кадровий облік – це невід’ємний процес для кожної компанії і від того, на скільки якісно він буде побудований, залежить організація діяльності компанії в цілому.

  Рост Груп володіє всіма необхідними ресурсами та знаннями для того, щоб оперативно, якісно та системно вибудувати процес кадрового обліку, та мінізувати участь клієнта у вирішенні кадрових питань.

  Аутсорсинг кадрового діловодства – це розумний вибір для кожного власника бізнесу. Ви отримаєте від нас не лише найкращого спеціаліста, а й високу експертизу в аналітиці законодавчих змін, можливість отримувати консультації 24/7 у зручному для вас форматі, та зможете зосередити всю увагу на основних бізнес-процесах.

  Ми пропонуємо такі послуги:
  – Аудит кадрового діловодства з наданням рекомендацій та алгоритму оптимізації та автоматизації.
  – Аутсорсинг кадрового діловодства в повному обсязі або частково (за виділеними напрямками).
  – Автоматизація кадрового обліку на підставі впровадження відповідних програм.
  – Розробку внутрішніх регламентуючих документів.
  – Надання консультацій керівникам та працівникам.
  – Підтримку при проходженні перевірок.

  З Рост Груп ви можете бути впевненими, що кожен документ буде оформлений у повній відповідності до вимог законодавства, а кожен керівник зможе займатися своїми основними задачами, не витрачаючи час на вирішення кадрових питань.

  Зворотній
  зв'язок