Замовити послугу
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
0
Закрити

Яка послуга вас цікавить ?

Оберіть з випадаючого списку послугу, яка вас цікавить та залиште свої контактні дані. Менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.

  Аутсорсинг персоналу

  Для того щоб залишатися конкурентним в бізнес середовищі і швидко реагувати на зовнішні чинники – необхідно сфокусувати свої сили на основних сферах діяльності вашої компанії.

  Рішенням може бути Аутсорсинг – делегування другорядних бізнес-процесів профільним компаніям.
  ROST GROUP – єдиний провайдер в Україні, який надає повний аутсорсинг бізнес-процесів.

  Ми пропонуємо дану послугу за такими напрямками:

  1. Аутсорсинг персоналу;
  2. Аутсорсинг зовнішньої служби;
  3. Аутсорсинг розрахунку заробітної плати;
  4. Аутсорсинг кадрового діловодства;
  5. Аутсорсинг бухгалтерської функції;
  6. Аутсорсинг охорони праці та пожежної безпеки та ін.

  Працюючи з нами Ви отримуєте якісний сервіс і тим самим підвищуєте ефективність Ваших ключових бізнес-процесів.

  Ми пропонуємо індивідуальний продукт, в якому враховуються всі Ваші побажання та інтереси.

  Аутсорсинг персоналу. Як багато було вже публікацій на цю тему, але постійний інтерес до неї все ще змушує безліч читачів, фахівців-початківців або вже цілком досвідчених працівників у сфері управління людським капіталом, знову і знову повертатися до цього питання. Заповнювати прогалини у знаннях чи шукати альтернативну думку.

  Ця стаття допоможе тим, хто вже знайомий з цим терміном, і багатьма схожими, як лізинг персоналу, аутстафінг – розставити по поличках і структурувати свої знання, розібратися з безліччю трактувань і не боятися надалі неправильно вживати будь-який з термінів.

  Що таке аутсорсинг ?

  Термін аутсорсинг – це неологізм, походження від англійського слова outsourcing, що буквально означає зовнішнє джерело. Підхід у сучасному бізнесі, заснований на поділі праці на окремі складові у вигляді закінчених технологічних процесів, знайомий нам ще з часів застосування Генрі Фордом конвеєрного типу виробництва моделей Т на заводах однойменної компанії. В даний час спеціалізація в бізнесі пішла набагато далі та проникла набагато глибше у виробничі та операційні процеси, і такі компанії прийняли для себе рішення про продаж своїх компетенцій стороннім замовникам, стали концентруватися тільки на вузькій частині процесу або сервісу, але за рахунок глибоких компетенцій, чи економії на масштабі вироблена частина операційного чи технологічного процесу може бути або дешевшою або якіснішою ніж на виробничому підприємстві замовника, безвідносно галузі.

  Прикладом може бути необхідність застосування CRM системи в компанії. Зрозуміло, що в кожному бізнесі існує своя логіка обліку інформаційних потоків щодо побудови відносини з клієнтами та руху товарів/послуг. Але нікому в сучасному бізнесі не спаде на думку створювати свою CRM з нуля. Навіщо, якщо є просте рішення – звернутися до спеціальних компаній, віддати на аутсорсинг цей процес і отримати готовий продукт за більш короткий термін і, зрештою, дешевше, ніж якби розбиратися в кодах і архітектурі базової CRM.

  За таким принципом існують інші види аутсорсингу, залежно від сфери застосування. Кадровий, логістичний, ІТ, фінансовий, розрахунок заробітної плати (PayRoll) і так далі.

  Розглянемо предмет цієї статті, Аутсорсинг персоналу. Вже зрозуміло, що йдеться про необхідність залучення персоналу на певний період, зумовлений волатильністю виробничого процесу на окремому підприємстві чи заводі. Чому вона виникає – причин може бути безліч. І системних та ситуативних. Від сезонності до впровадження нової лінії, нового проекту, запуску нової лінійки та інше. Внаслідок чого, виникає необхідність додаткової кількості персоналу різної кваліфікації, і, що посилює складність завдання, – потреба термінова в обох сенсах. І швидко, і обмежений період. Відповіддю на ці виклики служить звернення до спеціалізованих компаній, таких, наприклад, як Рост Груп. По суті, яка є компанією з управління чисельністю персоналу, але в суспільстві ще прийнято називати рекрутинговим агентством або рекрутинговою компанією, що не вірно на мій погляд. Результатом такого звернення є надання персоналу на зазначений замовником період, необхідної кваліфікації. І найважливіше, всі необхідні кадрові перестановки, виплата заробітної плати та інші відносини з персоналом ведуться відповідно до законодавства України від імені виконавця, тобто Рост Груп.

  Часто поруч із терміном аутсорсинг персоналу можна почути аутстафінг чи лізинг персоналу. Це процеси, які відносяться до предмета цієї статті, але є лише інструментами аутсорсингу кадрової функції. Аутстафінг – неологізм від англійського слова out staffing, буквально – оформляти поза штатом, виводити за штат. У ряді випадків виникає необхідність скорочення штатної кількості персоналу, наприклад, при виході на IPO застосовують даний інструмент, у випадках реструктуризації виробництва або бізнес моделі.

  Згаданий раніше, лізинг персоналу – суворо юридично не існує, і використовується, скоріш, як термін професійного жаргону, оскільки не можна в лізинг взяти чи передати робочу силу чи окремого працівника. Під цим терміном прийнято розуміти надання тимчасового персоналу на короткострокові проекти.

  Щоб не виникало питань надалі в термінології, можна уявити собі ієрархію даних термінів наступним чином:

  Аутсорсинг – це можливість передати сторонньому виконавцю закінчений виробничий або операційний процес, який замовнику, можна, в результаті отримати якісніше або дешевше ніж залишити всередині бізнес-процесів компанії. Кадровий – один з видів аутсорсингу, і я волію саме так називати діяльність Рост Груп, а не аутсорсинг персоналу або тим більше рекрутингове агентство. Інструменти, які входять до арсеналу компаній з управління чисельністю персоналу або кадрового аутсорсингу – це згадані раніше аутстафінг, або виведення персоналу за штат компанії, надання тимчасового персоналу або лізинг, пошук та підбір персоналу, або рекрутмент.

  Звичайно, це далеко не всі інструменти, які використовуються компетентним кваліфікованим провайдером у сфері кадрового аутсорсингу. Тема досить широка і немає необхідності в одній статті все звести все до одних термінів. Щонайменше з аутсорсингом персоналу або HR аутсорсингом ми розібралися. Однак, якщо Вам, шановний читачу, вдалося дочитати до цього моменту, і Ви виявляєте інтерес до кадрового консалтингу, прошу Вас дайте знати, що Вам хотілося б з’ясувати для себе детальніше, або що вимагає окремої уваги. Форма зворотного зв’язку є на нашому сайті.

  Зворотній
  зв'язок