Замовити послугу
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
0
Закрити

Яка послуга вас цікавить ?

Оберіть з випадаючого списку послугу, яка вас цікавить та залиште свої контактні дані. Менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.

  Аутсорсинг охорони праці та пожежної безпеки

  Технологічний прогрес та інтенсивний вплив конкуренції стрімко змінюють умови праці, його процеси та організацію. Техносфера стала представляти для людини серйозну небезпеку.

  На сьогоднішній день, на підприємствах часто нехтують охороною праці через недостатнє знання законодавства, недооцінки наслідків і ризиків.

  У більшості організацій бюджет на утримання охорони праці серйозно обмежений. У зв’язку з цим роботодавці покладають функції спеціаліста з охорони праці за сумісництвом на осіб без відповідної кваліфікації та підготовки або залучають фахівців з низькою компетенцією, досвідом, мотивацією.

  Помилки таких працівників спливають тоді, коли часу їх вирішувати вже немає (аварія, нещасний випадок, перевірка інспекції).

  Аутсорсинг – форма співпраці, при якій певні види або функції діяльності передаються спеціалізованій компанії, все частіше знаходить відгук у сучасних і грамотних управлінців.
  Компанія Rost Group готова надати повний спектр аутсорсингових послуг в сфері охорона праці і пожежної безпеки.

  Ми забезпечуємо:

  • Аудит;
  • Розробку та впровадження необхідної документації;
  • Аутсорсинг (повний або частковий).

  Наше завдання – безпека і стабільна робота Вашого бізнесу, мінімізувати ризики відповідальності на Вашому підприємстві, забезпечити наявністю всіх необхідних документів, згідно чинного законодавства і провести необхідне навчання.

  Переваги роботи з нами:

  1. Якість та оперативність – наймаючи аутсорсингову компанію, Ви отримуєте не окрему людину, а штат експертів, що гарантує повне та оперативне вирішення будь-яких покладених на нас завдань;
  2. Індивідуальний підхід: наша співпраця оформляється договором, в якому індивідуально обмовляється обсяг і всі нюанси надання послуг;
  3. Підтримка 24/7: фахівець, закріплений за Вашою організацією, завжди доступний для вирішення будь-яких питань;
  4. Гарантія рішень: у нас достатньо ресурсів, щоб вирішити будь-яке завдання. При виникненні складних питань і проблем, до їх вирішення підключаються додаткові профільні фахівці.

  Законодавство України є досить недосконалим і суперечливим, велика кількість нормативних документів застарілі та не оптимізовані, а іноді суперечать один одному. Для того, щоб розібратись у всіх нюансах, одного бажання працювати недостатньо. Щоб ефективно і правильно вибудувати систему управління охороною праці – необхідно мати певний досвід та практичні навички.

  У більшості організацій бюджет на утримання охорони праці серйозно обмежений. У зв’язку з цим роботодавці покладають функції спеціаліста з охорони праці за сумісництвом – на осіб без відповідної кваліфікації та підготовки, або залучають фахівців з низькою компетенцією, досвідом, мотивацією. В недосвідченого працівника-сумісника, на охорону праці просто немає часу, помилки накопичуються, невірні управлінські рішення погіршують ситуацію, не навчений персонал припускається фатальних помилок.

  Певний час роботодавець не відчуває загрози та думає, що суттєво зекономив, а іноді взагалі не розуміє для чого потрібна охорона праці. Всі недоліки в роботі некомпетентних працівників спливають саме тоді, коли часу їх вирішувати вже немає (аварія, нещасний випадок, перевірка інспекції) і як результат – травмування та загибель співробітників, величезні штрафні санкції, судові позови.

  Обравши спеціалізовану компанію, Ви будете впевнені, що витрачені кошти працюють безпосередньо за своїм призначенням, а саме – на захист бізнесу, попередження небажаних наслідків, мінімізацію ризиків.

  Ми працюємо на ринку понад 20 років. За цей час довелось мати справу із різними завданнями та викликами, які було успішно вирішено завдяки професійній команді. Деякі наші клієнти, відчуваючи комфорт та захист, залишаються на обслуговуванні понад 5 років.

  Своїм клієнтам ми пропонуємо, послуги з проведення:
  – аудиту;
  – розробки та впровадження необхідної документації;
  – аутсорсингу (повного або часткового).
  – проведення навчання посадових осіб та робітників (за необхідності повний супровід в навчальних центрах);
  – виконання приписів контролюючих організацій;
  – супроводу при отриманні дозволів та декларування;
  – екстреної допомоги у критичних ситуаціях (нещасні випадки, перевірки, термінова постановка СУОП з «нуля»);
  – консультації з питань охорони праці.

  У своїй діяльності користуємося принципами:
  – якість та оперативність
  – індивідуальний підхід:
  – підтримка 24/7
  – гарантія рішень

  Довірившись команді професіоналів – Ви отримаєте якісний сервіс за розумні гроші.

  Зворотній
  зв'язок