Обрати послугу
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
0
Закрити

Яка послуга вас цікавить ?

Оберіть з випадаючого списку послугу, яка вас цікавить та залиште свої контактні дані. Менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.

  Аутсорсинг охорони праці та пожежної безпеки

  Технологічний прогрес та інтенсивний вплив конкуренції стрімко змінюють умови праці, його процеси та організацію. Техносфера стала представляти для людини серйозну небезпеку.

  На сьогоднішній день, на підприємствах часто нехтують охороною праці через недостатнє знання законодавства, недооцінки наслідків і ризиків.

  У більшості організацій бюджет на утримання охорони праці серйозно обмежений. У зв’язку з цим роботодавці покладають функції спеціаліста з охорони праці за сумісництвом на осіб без відповідної кваліфікації та підготовки або залучають фахівців з низькою компетенцією, досвідом, мотивацією.

  Помилки таких працівників спливають тоді, коли часу їх вирішувати вже немає (аварія, нещасний випадок, перевірка інспекції).

  Аутсорсинг – форма співпраці, при якій певні види або функції діяльності передаються спеціалізованій компанії, все частіше знаходить відгук у сучасних і грамотних управлінців.
  Компанія Rost Group готова надати повний спектр аутсорсингових послуг в сфері охорона праці і пожежної безпеки.

  Ми забезпечуємо:

  • Аудит;
  • Розробку та впровадження необхідної документації;
  • Аутсорсинг (повний або частковий).

  Наше завдання – безпека і стабільна робота Вашого бізнесу, мінімізувати ризики відповідальності на Вашому підприємстві, забезпечити наявністю всіх необхідних документів, згідно чинного законодавства і провести необхідне навчання.

  Переваги роботи з нами:

  1. Якість та оперативність – наймаючи аутсорсингову компанію, Ви отримуєте не окрему людину, а штат експертів, що гарантує повне та оперативне вирішення будь-яких покладених на нас завдань;
  2. Індивідуальний підхід: наша співпраця оформляється договором, в якому індивідуально обмовляється обсяг і всі нюанси надання послуг;
  3. Підтримка 24/7: фахівець, закріплений за Вашою організацією, завжди доступний для вирішення будь-яких питань;
  4. Гарантія рішень: у нас достатньо ресурсів, щоб вирішити будь-яке завдання. При виникненні складних питань і проблем, до їх вирішення підключаються додаткові профільні фахівці.
  Співпрацюючи з нами – Ви отримаєте якісний сервіс за розумні гроші.

  Зворотній
  зв'язок