Замовити послугу
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
0
Закрити

Яка послуга вас цікавить ?

Оберіть з випадаючого списку послугу, яка вас цікавить та залиште свої контактні дані. Менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.

  З Новим Роком та Різдвом!

  З Новим Роком та Різдвом!

  Шановні друзі!

  Ще ніколи не було так складно підібрати слова до новорічного звернення.
  Зазвичай ти згадуєш минулий рік через призму поставлених цілей, завдань, ступеню їх виконання, та точно розумієш, що саме і як ти будеш говорити в якості підсумків року перед своїми колегами… Додати фанфари, де необхідно, привітати із здобутками минаючого року, що безумовно завжди приємно і зазвичай є заслугою команди, відмітити окремих співробітників, індивідуальний професійний ріст, потім, органічно та повільно перейти саме до святкування та феєрверку.

  Але не цього року.
  Якісь дуже прості події у інший, мирний час, сприймаються по-іншому, тому що це дійсно – інакше.
  Розраховувати заробітну плату партнеру, сидячи у лютому в підвалі під Києвом, збирати покинуті лізингові авто по областях, коли березень і ти нічого не знаєш напевно, надавати персонал на проекти, і твоє перше питання в анкеті для замовника – чи є бомбосховище поблизу, шалена купа дзвінків, із-за кордону від працівників, що поїхали, наших та партнерів із запитаннями – а як далі, що робити?..
  Пошук рішень, підтримка, відповіді у форматі без вихідних.
  Такий був рік.

  Але ми не зупинялися жодного дня. У нас не було затримок по виплатах або розрахунках заробітної плати ні в одному з проектів. Ми не залишили без рішення жодного запиту.

  Ось за ці прості речі, у дуже непростий час, я хочу подякувати кожному співробітнику Rost Group. Нам дійсно є чим пишатися. І я радий бути частиною цієї команди.

  Окремо хочу подякувати новим партнерам, так, саме партнерам, а не просто клієнтам, які долучилися до нас у цьому році в результаті тендерів. Ваша висока оцінка нашої роботи, готовність рекомендувати нас як провайдера, ось так просто, без формального запиту чи анкетування, а як результат від отриманого якісного сервісу – ось саме це для нас багато означає. Отже, ми все робимо правильно. І я вдячний за те, що ви з нами.

  Якою б довгою і темною не була ніч, завжди буде новий день та світло. Наступний рік готує багато несподіванок, може гарних, а може і навпаки. Ніхто не може знати напевно. Але, що я знаю точно – ми з впевненістю дивимося у наступний рік, тому що нас вже нічого не здолає.

  Вітаю з Новим Роком та Різдвом Христовим!
  Слава Україні!

  Євгеній Дєлов

  Інші новини

  Всі новини

  Зворотній
  зв'язок